نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: نرم افزارهای هک وای فای و آنالیز شبکه آندروید اختصاصی drp30

1. Top | #1

عنوان کاربر
    kia hamedi
    شماره عضویت
    443
    تشکر شده 2,385 بار در 1,006 ارسال

پیش فرض نرم افزارهای هک وای فای و آنالیز شبکه آندروید اختصاصی drp30

In The Name of God

سلام دوستان
    یه سری نرم افزار هک و آنالیز شبکه دارم که خودم تو این مدت از سایت های ایرانی و خارجی جمع کردم و حالا همه رو براتون میزارم اختصاصی انجمن drp30
    یه سری نرم افزار کامل از هک وای فای که به ارزش 45 هزار تومان تو سایت ها به فروش میرسه و من رایگان براتون قرار میدم تا نرم افزار های جاسوسی و اجرای حملات MiTM (مردی در میان) و نرم افزار های بسیار کاربردی که براتون میزارم .

بنده و انجمن drp3 هیچ مسولیتی در قبال استفاده نا درست شما از این نرم افزارها نداریم

((دانش قدرت است،روش های هک را بدانیم اما از آنها استفاده نکنیم))

2. 7 کاربر مقابل از SHENGO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #2

عنوان کاربر
    kia hamedi
    شماره عضویت
    443

پیش فرض نرم افزار Wps_Wpa_Tester_Premium

In The Name Of God

اولین نرم افزار و میشه گفت کاربردی ترین نرم افزار نرم افزار Wps_Wpa_Tester_Premium هست که میشه گفت بهترین نرم افزار در میان بقیه نرم افزارهای هست این نرم افزار از طریق باگ WPS اقدام به هک شبکه وای فای میکند.

چند نکته لازم هست که براتون بگم:

1- این نرم افزار نیاز به دسترسی روت دارد و باید گوشی شما روت باشه چنانچه اطلاعی از روت بودن گوشیتون یا نحوه روت کردنش ندارید پیام بدید آموزش روت گوشی شما رو در انجمن قرار میدم
    2-این نیرم افزار نیاز به نرم افزار BuxyBox داره و قبل از نصب نرم افزار هک باید این نرم افزار ر نصب کنید
    3-باید فاصله شما با وای فای تارگت مناسب باشه و فاصلتون زیاد دور نباشه هرچه نزدیکتر باشید بهتره
    34-این نرم افزار روی همه گوشی ها جواب نمیده و گووشی باید چیپست مخصوص در کارت شبکه داشته باشه

(روی گوشی های گلکسی نوت 3 نوت 2 و اس 3 شخصا تست کردم و صد در صد جواب میده)

در چه صورتی نرم افزار هک نمیکنه:

1-اگه فاصله شما خیلی دور باشه
    2-فایروال مودم طرف اجازه هک به شما نده
    3-مک آدرس مودم طرف فیلتر باشه

روش استفاده:

ابتدا نرم افزار busybox رو نصب کنید داخل نرم افزار بشید و صبر کنید تا اسکن تمام بشه و install رو بزنید حالا از نرم افزار خاج بشید و وارد نرم افزار هک بشید
    از طریق دوتا فلش بالا اقدام به اسکن وای فای های اطراف کنید وای فای هایی که سبز باشند باگ wps آنها فهال است و میشه کرکشون کرد
    یکی که از بقیه نزدیکتر هست رو انتخاب کنید اگه پیغام neede busybox رو آورد یعنی نرم افزار busybox رو درست نصب نکردید
    حالا یکی از وای فای هارو انتخاب کرده و conecte to root رو بزنید میبینید که رمز وای فای در قسمت psk نشان داده میشه.

....موفق باشید....

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

4. 8 کاربر مقابل از SHENGO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #3

عنوان کاربر
    kia hamedi
    شماره عضویت
    443

پیش فرض نرم افزار zANTI نسخه کامل و پولی آن

In The Name Of God

دومین نرم افزار که میخوام براتون معرفی کنم نرم افزار zANTI هست که جزو بهترین نرم افزار های موجود در جهان هست و همتای آن وجود ندارد این نرم افزار که محصول یک شرکت اسرائیلی است توانایی پیاده سازی حملات مختلف مانند حملات MiTM استفاده از اکسپلویت ها پیدا کردن رمز مودم ها پیدا کردن پورت های باز و ...
    متاسفانه آموزش کاملی برای این نرم افزار ارایه نشده و بنده قسمت های مهم این نرم افزار رو براتون توضیح میدم

امکانات جالب نرم افزار:

توانایی ریموت دسکتاپ به سیستم قربانی و مشاهده صفحه نمایش فرد هک شده ( فقط قابل استفاده در ویندوز ایکس پی )
    قابلیت روشن کردن وبکم فرد قربانی
    قابلیت اسنیف کردن تمام عبارات جستجو شده در گوگل ، مشاهده آدرسهای وارد شده در بروزر ، مشاهده فایل ها و تصاویر دانلودی و …
    و قابلیت های بسیار پیشرفته تر و گسترده تری که پیشنهاد می کنیم خودتان آن ها را تجربه نمایید

پس از نفوذ به شبکه وای فای حالا نوبت به استراق سمع اطلاعات ارسالی کاربران سایت ها و رمزهایی که وارد میکنند هست

پیشنهاد می کنم برای دیدن فقط بخش از قابلیت های طلایی این نرم افزار فیلم های موجود در یوتیوب مربوط به آن را در لینک زیر مشاهده نمایید.

البته در سایت خودش نسخه رایگان و محدود برنامه قرار داده است.

این نسخه،نسخه پولی و پرمیوم و با قابلیت آپلود اکسپلویت است.
    این نسخه هیچ محدودیتی در هک ندارد و فول اکتیو است.
    نرم افزار نیازمند به روت است.

آموزش نرم افزار:

1- ابتدا برنامه zANTI را دانلود کنید و نصب کنید (فراموش نکنید که باید گوشی روت باشه)

2- تو این آموزش میتونید از هر دو برنامه استفاده کنید ولی ممکنه یکی از این برنامه ها با گوشی شما سازگار نباشد

3- برای استفاده از این آموزش حتما باید قبل از هر کاری به شبکه ای که قربانی وصل هست، وصل باشید(با نرم افزاری که قبلا معرفی کردم)

4- حتما باید بدونید که قربانی از چه وسیله ای استفاده میکند (گوشی اندرویدی - کامپیوتر - اپل)

البته اگر قربانی مشخصی ندارید فرقی نمیکنه که کی رو هدف بگیرید

و همچنین میتونید تمام افراد را هدف بگیرید!!!

قسمت هایی که آموزش میدم بهتون:

• اوردن پسورد های وارد شده
    • مشاهده تصاویر گرفته شده از اینترنت توسط قربانی
    • تصمیم گیری برای قربانی
    • استفاده اجباری از Http به جای Https
    • جایگزین کردن تصاویر قربانی
    • مشاهده صفحاتی که قربانی استفاده کرده است
    • تغییر رمز ورود به مودم قربانی
    • تغییر ویدیو های قربانی
    • تزریق Script به صفحات
    • تغییر کلمات صفحه
    • عوض کردن فایل های دانلود شده قربانی
    • دریافت فایل های قربانی

آموزش نرم افزار:

بعد از نصب برنامه آن را اجرا کنید و تیک گزینه اول را بزنید و Start Now لمس کنید سپس بر روی Skip بزنید این برنامه فقط برای بار اول نیاز به اینترنت دارد بعد از چند ثانیه صفحه آموزشی آن می آید. به صفحه آخر آن بروید و رو Finish بزنید حال صبر کنید تا شبکه را کاملا اسکن کنه بعد از اسکن کامل پورت ها و IP ها یه پیغام برای شما میاد اگه میخواهید این پیام دیگر نیاید تیک آن را بزنید و گزینه No Thanks را لمس کنید حلا برای شما گزینه های مختفلی میاد اولین گزینه مربوط به تمام شبکه هست و با انتخاب آن میتوانید تنظیمات را بر روی همه شبکه اعمال کنید (هر فردی که به همان مودم وصل است) دومین مربوط به مودمتون هست سومی و بقیه آنها مربوط به افرادی هست که به همان مودم وصل هستند و میتوانید این عمل را فقط بر روی یک نفر انجام دهید حالا یکی را انتخاب میکنیم در صفحه باز شده گزینه های مختلفی را میبینید ولی من فقط گزینه Man in the Middle را توضیح میدهم برای شروع کار اول از همه باید از قسمت بالا سمت راست گزینه Off را On کنید

..::Logged Requests::..
    این مورد یکی از مهم ترین گزینه های این بخش است

در ابتدا این بخش خالی است ولی با هر آدرس و صفحه ای که کاربر برود شروع به نشان دادن آدرس آن صفحه میکند
    برای مثال من چند صفحه مختلف را تو کامپیوترم باز میکنم و نام کاربری و رمز عبورم را در یکی از سایت ها وارد میکنم تا در برنامه نشان داده شود
    بر روی اون سایتی که رمزم را وارد کردم میزنم و از بخش کناری آن یعنی Passwords میتونم نام کاربری و رمز عبوری را که وارد شده و یا از قبل در حافظه مرورگر ذخیره شده و به طرف سایت فرستاده شده را ببینم اگر به قسمتی بعدی آن یعنی Requests برویم میتوانیم تمام آدرس های رفته شده را ببینیم برای مثال من وارد اکانت خودم شدم و به طرف فایل های از قبل آپلود شدم رفتم که در این بخش هم دقیقا آدرس آن را نشان داده است حال من دقیقا بر روی آن آدرس میزنم و گزینه Forge this request in browser رو لمس میکنم حال من دقیقا همون صفحه را میبینم و جالب تر این که حتی میتونم فایل ها رو دانلود و ادیت کنم (این قابلیت واقعا ترسناک هستش
    )
    همچنین در بخش User Agents میتوانید مرورگر مورد استفاده قربانی (که همون کامپیوتر بدبخت من میشه) رو ببینید.

..::Logged Images::..

هر صفحه اینترنتی که باز میکنید حتما با عکس هایی در آن مواجه میشوید
    بعضی از عکس ها در حافظه Cache مرورگر هستند و نیاز به لود دوباره ندارند ولی بعضی از عکس ها توسط مرورگر دوباره گرفته میشوند
    خب این بخش اون عکس هایی رو که مرورگر سعی میکنه از اینترنت بگیره رو ذخیره میکنه
    میتونید بر روی عکس مورد نظر بزنید تا آن را مشاهده کنید

..::zPacketEditor::..

در این بخش شما میتوانید حرکات قربانی را کنترل کنید
    حال این یعنی چی؟
    برای مثال فرد قربانی میخواهد به سایت Xda برود و آدرس آن را در مرورگر خود وارد میکند
    حال در این فعالیت گوشی ما بین مودم و کاربر قرار میگیرد یعنی اگر ما اجازه بدهیم کاربر میتواند آن صفحه را لود کنید و ببیند
    و اگر ما اجازه ندهیم کاربر هیچ کاری نمیتواند بکند
    خب حالا به آموزش نحوه استفاده از آن میپردازیم
    ابتدا گزینه بالا سمت راست را On کنید

حال صبر کنید قربانی درخواست یه صفحه را بکند

بعد از این که درخواست داد در صفحه شما ادرس درخواست ظاهر میشود و از اونجا میتوانید همه چیز را کنترل کنید

حال اگه بالای ادرس نوشته باشه Request به معنی این هستش که کاربر درخواست این ادرس رو کرده است

اگر اون ادرس را به سمت چپ بکشید یعنی درخواست کاربر را به مودم فرستاده اید

ولی اگه به راست بکشید میتوانید کوکی ها و اطلاعات مرورگر رو نگاه کنید و حتی آن ها رو هم تغییر بدید و بعد روی Sent بزنید

حال پس از چند ثانیه یه درخواست برای شما میاد که از طرف مودم هستش و قراره به قربانی برسه!!!

در این حالت به صورت Received نشون داده میشه

اگر اون ادرس را به سمت چپ بکشید یعنی داده رو به کاربر فرستاده اید

ولی اگه به راست بکشید میتوانید تمام اطلاعات رو ببینید و آن ها را ادیت کنید و بعد روی Sent بزنید

(من تو ضمن این آموزش دارم نشونه های هک شدن رو هم نشون میدم. یعنی اصل این آموزش اینه که شما نشونه های هک شدن رو ببینید)

..::SSL Strip::..

همانطور که میدانید اگر از پروتکل Https استفاده شود امکان هک شدن شما به زیر 1 درصد کاهش پیدا میکند

خب با این گزینه شما مجبور میکنید که سایت فقط بر روی پروتکل Http اجرا شود و دوباره بتوانید همان جریان هک را انجام دهید

(نکته: اگر قربانی به صورت مستقیم با پروتکل Https وارد شود این گزینه فایده ای ندارد. فقط برای سایت هایی که کار میکنید که اگر شما ان ها را با http وارد کرده اید و میخواهند به Https بروند)

..::Redirect HTTP::..

اگر گزینه فعال باشد و شما آدرسی را در باکس آن وارد کرده باشید (فرضا آدرس www.aaa.com)

وقتی که قربانی مثلا آدرس www.12345.com رو بزنه توسط این برنامه به اون ادرسی که شما تعریف کرده اید

یعنی تو مرورگر قربانی آدرس www.12345.com نشان داده میشود ولی دراصل محتویات آدرس www.aaa.comدر صفحه ظاهر میشود

(نتیجه این که حتی به آدرستون هم اطمینان نکنید! حتما تو پرداخت های الکترونیکی دقت کنید)

..::Replace Images::..

در این بخش شما میتوانید با زدن بر روی Select Image و انتخاب یه عکس از گوشیتان تمام عکس هایی که قربانی در سایت ها میبیند را به عکس مورد نظرتون تغییر بدید

تمام عکس های سایت به همین سادگی عوض میشود!!!

..::Capture Download::..

در این بخش ابتدا باید فرمت مورد نظرتون رو انتخاب کنید

فرضا ما Zip. رو انتخاب میکنیم

حال فرد قربانی هر فایلی که با فرمت Zip. باشه را از اینترنت دانلود کنه دقیقا یه نسخه از اون هم برای شما در گوشیتان ذخیره میشه

..::Intercept Download::..

در این بخش ابتدا بر روی Select File بزنید و فایل مورد نظرتون رو انتخاب کنید

سپس در قسمت پایین آن فرمت فایل رو انتخاب کنید

مثلا ما exe. رو انتخاب میکنیم

حال قربانی هر فایل exe. رو که بخواد از اینترنت دانلود کنه با فایلی که ما انتخاب کردیم جابجا میشه

و در واقع فایل ما رو دانلود میکنه

(این یکی از روش های انتقال ویروس و ترجان هست!!! پس حواستون رو جمع کنید)

..::Insert HTML::..

این بخش هم جنبه سرگرمی داره و هم جنبه هک

در این بخش میتوانید یه کد رو به داخل تمام صفحات تزریق کنید

کد پیشفرض خودش اینه

کد:
    <script>alert("bla bla bla")</script>

که به جای bla bla bla میتونید هر چیزی بنویسید و اول که صفحه بالا میاد یک Alert باز میشه و متن شما در آن نوشته شده است

شما میتونید هر کدی رو تزریق کنید

بستگی به خلاقیت شما داره!!!

..::Router Password::..

این قابلیت قبلا تو خود برنامه بود که حذف شد

(هرچند که این فقط یه سایت هستش و شما میتونید با مرورگرتون به ادرس routerpwn.com برید)

حالا این سایت چیکار میکنه؟!!!!!

ابتدا دنبال مدل مودمی که وصل هستید بگردید

مثلا مودم من TP-LINK TD-W8901G هستش

مدلش رو تو سایت پیدا کردم و روش زدم

خب حالا رمزی رو که همیشه تو آدرس 192.168.1.1 وارد میکردید که admin admin بود(هرچند که شما هردوشون رو تغییر داده باشید) به admin خالی تبدیل کرد

یعنی رمز رو کاملا برداشت!!!!

(اینم از امنیت مودم که کاملا زیر سوال رفت!!! البته برای همه ی مودم ها نیستش!!!)

...موفق باشید...

برای دیدن این مطلب ، از پست تشکر کنید.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط SHENGO : 11-18-2015 در ساعت 08:09 PM

6. 11 کاربر مقابل از SHENGO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #4

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    1911
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال

سلام.با تشکر از شما
    من بخش آخری رو نتونستم درست اجرا کنم راهنمایی میکنین؟

8. 2 کاربر مقابل از arash872 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #5

عنوان کاربر
    kia hamedi
    شماره عضویت
    443

نقل قول نوشته اصلی توسط arash872 نمایش پست ها
    سلام.با تشکر از شما
    من بخش آخری رو نتونستم درست اجرا کنم راهنمایی میکنین؟
    سلام
    کدوم بخش بشتر توضیح بدید
    امضای ایشان
    چنین کارهایی را با جسارت انجام میدهم تا مرد شوم،آن کس که جسارت نمی کند نامی ندارد

kiahamedi.ir

10. کاربر مقابل از SHENGO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

11. Top | #6

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    1911
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط SHENGO نمایش پست ها
    سلام
    کدوم بخش بشتر توضیح بدید

..::Router Password::..

این قابلیت قبلا تو خود برنامه بود که حذف شد

(هرچند که این فقط یه سایت هستش و شما میتونید با مرورگرتون به ادرس routerpwn.com برید)

حالا این سایت چیکار میکنه؟!!!!!

ابتدا دنبال مدل مودمی که وصل هستید بگردید

مثلا مودم من TP-LINK TD-W8901G هستش

مدلش رو تو سایت پیدا کردم و روش زدم

خب حالا رمزی رو که همیشه تو آدرس 192.168.1.1 وارد میکردید که admin admin بود(هرچند که شما هردوشون رو تغییر داده باشید) به admin خالی تبدیل کرد

یعنی رمز رو کاملا برداشت!!!!

این قسمت رو عرض میکنم.
    ویرایش توسط arash872 : 11-19-2015 در ساعت 12:09 AM

12. Top | #7

عنوان کاربر
    kia hamedi
    شماره عضویت
    443

نقل قول نوشته اصلی توسط arash872 نمایش پست ها

این قسمت رو عرض میکنم.
    خب شما برای وارد شدن به تنظیمات مودمتون با یوزر پسورد admin admin وارد میشید یعنی پیش فرضش اینه که میتونید عوضش کنید که کسی غیر از شما وارد تنظیمات مودمتون نشه با این نرم افزار میتونید پسورد عوض شده کاربر رو به همون admin admin برگردونید
    امضای ایشان
    چنین کارهایی را با جسارت انجام میدهم تا مرد شوم،آن کس که جسارت نمی کند نامی ندارد

kiahamedi.ir

13. 2 کاربر مقابل از SHENGO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #8

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    2424
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

[QUOTE=SHENGO;14190]خب شما برای وارد شدن به تنظیمات مودمتون با یوزر پسورد admin admin وارد میشید یعنی پیش فرضش اینه که میتونید عوضش کنید که کسی غیر از شما وارد تنظیمات مودمتون نشه با این نرم افزار میتونید پسورد عوض شده کاربر رو به همون admin admin برگردونید[/Q
    امکان نداره

15. Top | #9

عنوان کاربر
    ناظر تالار
    شماره عضویت
    224
    تشکر شده 511 بار در 216 ارسال

[QUOTE=enriquedell;16947]
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHENGO نمایش پست ها
    خب شما برای وارد شدن به تنظیمات مودمتون با یوزر پسورد admin admin وارد میشید یعنی پیش فرضش اینه که میتونید عوضش کنید که کسی غیر از شما وارد تنظیمات مودمتون نشه با این نرم افزار میتونید پسورد عوض شده کاربر رو به همون admin admin برگردونید[/Q
    امکان نداره
    این برنامه قدیمی هست و دیگه کارایی نداره
    امضای ایشان

16. Top | #10

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    3263
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

پس کو لینک دانلودش؟

17. کاربر مقابل از bahmankhairi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)