نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دانلود بازی رزیدنت اویل7 گلد ادیشن

1. Top | #1

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    274
    تشکر شده 371 بار در 174 ارسال

پیش فرض دانلود بازی رزیدنت اویل7 گلد ادیشن

سلام
    رزیدنت 7 گلد ادیشن حدود 15 روزی هست منتشر شده و ولی در سایتها لینک دانلوئدی ازش نیست!
    الان سرچ کردن لینک سایت Copy همون کرک کننده بازی های این نسل یک لینک گذاشته در مورد رزدینت 7 گلد که
    حدود 5 گیگ حجمش هست حالا نمیدونم که این فایل کرک هست یا لینک دی ال سی Not hero RE 7 متاسفانه سرعت و نتمم در اون حدی نیست که راحت 4 گیگ رو بشه باهاش
    دانلود کرد و دید که این فایل چی هست حالا من این لینک رو میگذارم اگه براتون امکانش هست این لینک رو دانلود کنید و بعد اینجا کامنت بگید که این دی ال سی هست یا کرک
    رزیدنت 7 گلد ....

لطفا چک کنید چون بخاطر بدست آوردن این لینک یک عالمه کپچا و انتظار و تبلیغات رو رد کردم که به این لینک رسیدم .. و هم خیلی منتظر رزیدنت اویل گد و نات هیرو هستم ممنون.
    امضای ایشان
    قلب من لطف خدا ره داره.
    وقتی من بسیار وقت خود را صرف یک کار خاص گذارم به زودی به قدرتی در آن کار می رسم.

2. کاربر مقابل از RealFlow عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. Top | #2

عنوان کاربر
    Death_Eater
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 6,841 بار در 2,563 ارسال

من به شخصه ، اهل بازی نیسم و اطلاعی ندارم
    ولی تا جایی که میدونم اگه چیز معتبری انتشار پیدا کنه ، سایتهای دانلود ایران کمتر از 5 ساعت اون رو میزارن
    پس اعتباری بهش نیست.
    امضای ایشان

حتی افرادی که معتقد هستند سرنوشت همه از قبل تعیین شده و قابل تغییر نیست ، موقع رد شدن از خیابان، دو طرف خیابان را نگاه می کنند!
    استیون هاوکینگ

:::جذب مدیر با امکانات ویژه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)